Folke Berlinde oljemålningar

433084

FOLKE BERLINDE (1887-1974): 2 st, Stadsmotiv från bl a Espalion i Frankrike, signerade och daterade -46 och -53, den ena med dedikation, olja på pannå, ca 49x32 resp. 33x25 cm

Fack 2

Folke Berlinde oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

3007297
2017-01-13 15:12:00

2017-01-13 kl 15:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.