Axel Olson färglitografi

433081

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med rep och sko, signerad och numrerad Axel Olson 141/260, färgetsning, ca 31,5x52 cm

Fack 17

Axel Olson färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3006578
950
3006366
500
3006147

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.