Ragnar Sandberg teckning

433078

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): Pojke, teckning, signerad och daterad RS Torekov 44, 34x25 cm

Konst, Teckningar

Fack 21

Ragnar Sandberg teckning

Budhistorik (2 bud)

3000913
2998584

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.