Walter Stuart Lloyd akvarell

433076

WALTER STUART LLOYD, (Storbritannien1845-1959): Flodlandskap med figurer, akvarell, signerad, 24x54 cm

Gulnad, missfärgad, saknar glas

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Walter Stuart Lloyd akvarell

Budhistorik (30 bud)
3006647
3006646
2 800
3006645
2 600
3006644
2 400
3006643

Slutpris SEK:
272 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.