Ivar Morsing oljemålning

433074

IVAR MORSING (1919-2009): Figurer, signerad och daterad I. Morsing -56, olja på pannå, ca 32x40 cm

Fack 20

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3006577
2 800
3006479
2 600
3006477
2 400
3004211
3004150

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.