C. O. Hultén färglitografi

433071

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Berättelse från andra landskap", signerad och numrerad, C. O. Hultén 46/90, färglitografi, 55x66 cm

Fack 33

C. O. Hultén färglitografi
Budhistorik (25 bud)
3006594
3004051
3004051
1 900
3006592
1 800
3004051
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer