C. O. Hultén färglitografi

433071

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Berättelse från andra landskap", signerad och numrerad, C. O. Hultén 46/90, färglitografi, 55x66 cm

Fack 33

C. O. Hultén färglitografi
Budhistorik (25 bud)
3006594
3004051
3004051
1 900
3006592
1 800
3004051
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.