Skrin på benställning

433067

SKRIN PÅ BENSTÄLLNING, 1700-tal, ek, benställningen med låda, skuren dekor, höjd ca 83, 64x55 cm,
nyckel finns att avhämta på utlämningen

Renoverad, omarbetad, inredd för bestick, slitage

Rum 5

Skrin på benställning

Budhistorik (13 bud)
3006495
2 800
3005864
2 600
3003508
2 400
3003500
3003483

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.