Uno Vallman gouache

433066

UNO VALLMAN (1913-2004): Komposition med stad och figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1964, gouache på papper, ca 49x61 cm

Fack 26

Uno Vallman gouache

Budhistorik (13 bud)
3007907
2 800
3007901
2 600
3007899
2 400
3007897
3007893

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.