Georg Gundorff

433065

GEORG GUNDORFF, Danmark, 1876-1925, Båtar vid hamn, Helsingörs hamn, signerad, olja på duk, 45x66 cm,

A tergo otydligt betitlad.

Konst, Äldre måleri

Fack 22

Georg Gundorff

Budhistorik (5 bud)
3003326
2 400
3003325
3001644
3000187
3000121

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 288 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.