Gideon Börje oljemålning

433063

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Läsande flicka, olja på duk, signerad G.Börje, 73x60 cm

Rum 6

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3007648
3 600
3007647
3 400
3007640
2 800
3003178
2 600
3002675

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 431 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.