Henri Riviere litografi

433062

HENRI RIVIERE (Frankrik,e 1864-1951), Seine - Paris, 1889-1891, signerad i trycket Henri Riviere, färglitografi, 17x21 cm

Något gulnad, fläckar

Visas på begäran

Henri Riviere litografi

Budhistorik (1 bud)

3035972
2017-01-28 21:20:08

2017-01-28 kl 21:23
Slutpris SEK:
27 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.