Orrefors Silvia

433057

INGEBORG LUNDIN, 2 dlr, Orrefors, "Silvia", kristall, shaker med propp, vinkaraff med propp, signerade, höjd 23,-24,5 cm.

Minimalt slitage

Glas, Övrigt glas, Design

Monter 8

Orrefors Silvia

Budhistorik (28 bud)
3007605
3007861
1 900
3007605
1 800
3007551
1 700
3003041
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer