Emaljskyltar tema skyltar

433052

EMALJSKYLTAR, 3 st, emaljerad plåt, 1900-tal, "Det förenade danska lifförsäkrnings aktiebolaget Hafnia i Köpenhamn", "LIF-Försäkrings-Aktiebolaget VICTORIA Stockholm", "FYLGIA försäkringar", varierande mått

Skador, färgbortfall

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Emaljskyltar tema skyltar

Budhistorik (10 bud)
3012682
700
3012374
650
3012679
600
3012374
550
3012672
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.