Vaser

433048

VASER, 1 par, Kina, porslin, 1900-tal, höjd 43 cm

Nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Vaser

Budhistorik (46 bud)
3023614
13 000
3023606
12 500
3023611
12 000
3023606
11 500
3023603
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.