Skålar silver

433042

SKÅLAR, 2 st, på fot, sterlingsilver samt 900 silver, floral dekor, diameter ca 14 samt 20 cm, totalvikt 281 g

Ytslitage, fåtal repor

Silver

Monter 9

Skålar silver

Budhistorik (5 bud)
3014083
3013791
950
3004998
900
3009772
850
3004998

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.