Skålar silver

433035

SKÅLAR, 5 st, på fot, sterlingsilver samt silver/900, floral dekor, diameter ca 13-19 cm, totalvikt ca 690 g

Lätt ytslitagge, fåtal bucklor samt mindre repor

Silver

Skålar silver

Budhistorik (11 bud)
3017503
3 600
3017500
3 400
3017498
3 200
3017488
3017497

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.