Dessertskedar silver

433034

DESSERTSKEDAR, 12 st, silver/800, dekor av vinblad, längd ca 14 cm, vikt ca 288 g

Bruksslitage, fåtal repor

Silver

Dessertskedar silver

Budhistorik (11 bud)
3017152
950
3010741
900
3016905
850
3010741
3012429
750

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer