Dessertskedar silver

433031

DESSERTSKEDAR, 6 st, silver/800, geometrisk graverad dekor, längd ca 16 cm, turkiska stämplar s.k. "Tughra mark", vikt ca 224 g

Lätt ytslitage

Silver

Dessertskedar silver

Budhistorik (7 bud)
3011424
700
3010744
650
3008010
600
3008010
500
3008009

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.