Dessertskedar silver

433031

DESSERTSKEDAR, 6 st, silver/800, geometrisk graverad dekor, längd ca 16 cm, turkiska stämplar s.k. "Tughra mark", vikt ca 224 g

Lätt ytslitage

Silver

Dessertskedar silver

Budhistorik (7 bud)
3011424
700
3010744
650
3008010
600
3008010
500
3008009

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer