Matgrupp i ek

433027

MATGRUPP, 1960/70-tal, ek, bestående av: bord med klaff, 6 stolar klädda i grönt, höjd 73, 182x84, total längd 232, sitthöjd 45 cm

Ytskador, fläckar, repor

Rum 20

Matgrupp i ek

Budhistorik (19 bud)
3007399
1 300
3007777
3007399
3000861
3007395

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer