Terrin med lock 1700-tal

433026

TERRIN MED LOCK, tenn, Louis XV, Tyskland, stämplad 1763, med handtag, bukig form med knäckar, höjd 24, längd 29 cm

Smärre bucklor, lagningar

Metall

Terrin med lock 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

3007032
3007030
3 200

Slutpris SEK:
404 EUR, 479 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.