Johannes Ravn Rödbenor Härjedalen

433020

JOHANNES RAVN (1922-1991): "Rödbenor Härjedalen", signerad och daterad J. Ravn -6?, olja på duk, ca 66x81 cm

Fack 39

Budhistorik (3 bud)

3000042
2998415
500
2998413

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.