Magnus Tull oljemålningar

433013

MAGNUS TULL (1901-75), (2) Stadsmotiv, signerade Tull, olja på duk, 41x33, 33x41 cm

Fack 28

Magnus Tull oljemålningar

Budhistorik

2017-01-13 kl 16:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.