Laila Prytz oljemålning

433012

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Blickpunkt 4", signerad atergo, olja på duk, ca 38x38 cm

Ytskador

Fack 20

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3007676
3007020
3006808
950
3005887
3001309
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.