Laila Prytz oljemålning

433011

LAILA PRYTZ (1907-1982): "Ljuseffekter", signerad a tergo Laila Prytz, olja på pannå, ca 73x60 cm, oramad

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3006806
3006805
3006215
650
3005287
500
3005206

Slutpris SEK:
136 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.