Jean Pillement hans krets

432999

JEAN BABTISTE PILLEMENT (Frankrike 1728-1808), hans krets 1700-tal: Pastoralt landskap, olja på pannå, diameter ca 13 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Jean Pillement hans krets
Budhistorik (12 bud)
3006540
4 200
3006536
3006539
3006536
3 800
3006534
3 600

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer