Jean Pillement hans krets

432999

JEAN BABTISTE PILLEMENT (Frankrike 1728-1808), hans krets 1700-tal: Pastoralt landskap, olja på pannå, diameter ca 13 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Jean Pillement hans krets
Budhistorik (12 bud)
3006540
4 200
3006536
3006539
3006536
3 800
3006534
3 600

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.