Carl Peter Lehman oljemålning

432998

CARL PETER LEHMAN (Norge, 1794-1876):Porträtt föreställande prosten Hallgren, signerad Lehman, olja på duk, ca 69x49 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Peter Lehman oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3006164
3006394
3006164
1 900
3006393
1 800
3006164

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.