Spegellampett gustaviansk stil

432994

SPEGELLAMPETT, 1900-talets början, gustaviansk stil, höjd ca 48x29 cm

Äldre glas, dekorskador

Speglar

Rum 13

Budhistorik (26 bud)
3006331
3006411
3006331
1 900
3006410
1 800
3006331
1 700

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.