Emil Åberg oljemålning

432993

EMIL ÅBERG (1864-1940): "Vila vid denna källa", signerad E Åberg, olja på duk, ca 32x40cm

Rum 4

Emil Åberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3006375
3006347
3006346
3003639
3001327

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.