Einar Nerman Kejsaren av Kina

432990

EINAR NERMAN (1888-1983): "Emeli Högqvist", signerad Nerman, blandteknik, ca 25x16 cm

Bucklor

Einar Nerman Kejsaren av Kina
Budhistorik (9 bud)
3005168
700
3004500
650
3002414
600
2999980
550
3002413
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.