Einar Nerman Kejsaren av Kina

432990

EINAR NERMAN (1888-1983): "Emeli Högqvist", signerad Nerman, blandteknik, ca 25x16 cm

Bucklor

Monter 32

Einar Nerman Kejsaren av Kina
Budhistorik (9 bud)
3005168
700
3004500
650
3002414
600
2999980
550
3002413
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer