Nils Jonsson Troeds sideboard

432989

NILS JONSSON, sideboard, modell Trio, teakfaner samt svart laminat samt svärtade ben, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, höjd ca 72, 128 x 44 cm

Bruksslitage, enstaka märken

Möbler, Design

Rum 13

Nils Jonsson Troeds sideboard

Budhistorik (24 bud)
3006296
6 000
3006295
5 800
3006292
5 600
3006288
5 400
3006287
5 200

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.