Nils Jonsson Troeds sideboard

432989

NILS JONSSON, sideboard, modell Trio, teakfaner samt svart laminat samt svärtade ben, 1 skjutdörr, 5 lådor, Troeds Möbler, höjd ca 72, 128 x 44 cm

Bruksslitage, enstaka märken

Möbler, Design

Rum 13

Nils Jonsson Troeds sideboard

Budhistorik (24 bud)
3006296
6 000
3006295
5 800
3006292
5 600
3006288
5 400
3006287
5 200

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer