Oscar Reutersvärd akvarell

432987

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 42x30 cm

Rum 16

Oscar Reutersvärd akvarell

Budhistorik (10 bud)
3006380
2 800
3006446
2 800
3006380
2 600
3006142
2 400
3006100

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.