Oscar Reutersvärd akvarell

432986

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bladmått ca 42x30 cm

Rum 15

Oscar Reutersvärd akvarell

Budhistorik (2 bud)

3001038
2999874

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.