Oscar Reutersvärd akvarell

432985

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bildyta ca 30x22 cm

Fack 21

Oscar Reutersvärd akvarell

Budhistorik (7 bud)
3006136
1 400
3006097
1 300
3006097
3001036
3001034
950

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.