Oscar Reutersvärd akvarell

432985

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Komposition med omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell, bildyta ca 30x22 cm

Fack 21

Oscar Reutersvärd akvarell

Budhistorik (7 bud)
3006136
1 400
3006097
1 300
3006097
3001036
3001034
950

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer