Tommy Hilding oljemålning

432983

TOMMY HILDING (född 1954): Komposition med betongvägg och skog, signerad och daterad Tommy Hilding -82, olja på duk, 135x90 cm

Rum 6

Tommy Hilding oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3012576
5 000
3008752
3004000
3001530
2 600
3001442
2 400

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer