Tommy Hilding oljemålning

432983

TOMMY HILDING (född 1954): Komposition med betongvägg och skog, signerad och daterad Tommy Hilding -82, olja på duk, 135x90 cm

Rum 6

Tommy Hilding oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3012576
5 000
3008752
3004000
3001530
2 600
3001442
2 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.