Ferbabdez Arman

432974

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad Arman 63/100, färgetsning och aquatint, ca 65x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Ferbabdez Arman
Budhistorik (11 bud)
3005869
750
3005798
700
3005868
700
3005798
650
3005825
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.