Meret Oppenhiem

432969

MERET OPPENHEIM (1913-1985): Untitled (Bonjour Max Ernst), färgetsning, 1976, signerad och numrerad Meret Oppenheim 63/100, ur portföljen Bonjour Max Ernst, editerad av Georges Visat, Paris, 35,5x29,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Meret Oppenhiem
Budhistorik (8 bud)
2999958
3003872
2999958
2999490
2999489

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.