Meret Oppenhiem

432969

MERET OPPENHEIM (1913-1985): Untitled (Bonjour Max Ernst), färgetsning, 1976, signerad och numrerad Meret Oppenheim 63/100, ur portföljen Bonjour Max Ernst, editerad av Georges Visat, Paris, 35,5x29,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Meret Oppenhiem
Budhistorik (8 bud)
2999958
3003872
2999958
2999490
2999489

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer