Arne Alanko oljemålning

432967

ARNE ALANKO (Finland, 1896-1968): Skogslandskap med eka, olja på duk, signerad och daterad 36, 41x54 cm

Fack 16

Arne Alanko oljemålning

Budhistorik

2017-01-12 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.