Pirre Alechinsky

432961

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): Komposition, ur mapp Max Ernst, färglitografi och akvatint, signerad och numrerad Alechinsky 63/100, bladmått ca 65x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Pirre Alechinsky
Budhistorik (12 bud)
3006250
3 400
2997765
3 200
3006248
3 200
2997765
3006244
2 800

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.