Enirco Baj

432952

ENRICO BAJ (1924-2003): Figur ur mapp Max Ernst, signerad Baj, 63/100, färgetsning, bladstorlek 64,5x49 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Enirco Baj
Budhistorik (11 bud)
3005565
3005505
750
3005564
750
3005505
700
3005563
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.