Roberto Matta

432948

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad, färgetsning, 63/100, ca 49x37 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Roberto Matta
Budhistorik (6 bud)
3006519
2 600
3006201
2 400
2997711
2997066
2997065

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.