Roberto Matta

432948

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad, färgetsning, 63/100, ca 49x37 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Roberto Matta
Budhistorik (6 bud)
3006519
2 600
3006201
2 400
2997711
2997066
2997065

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer