Dorothea Tanning

432946

DOROTHEA TANNING (1910-2012):Komposition, ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad 63/100, litografi, 37,5x49 cm; oramad

Ändringar/tillägg

Rum 9, Vagga 3

Dorothea Tanning
Budhistorik (17 bud)
3006104
3006079
3006101
3006079
950
3006099
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer