Dorothea Tanning

432946

DOROTHEA TANNING (1910-2012):Komposition, ur mapp Max Ernst, signerad och numrerad 63/100, litografi, 37,5x49 cm; oramad

Ändringar/tillägg

Rum 9, Vagga 3

Dorothea Tanning
Budhistorik (17 bud)
3006104
3006079
3006101
3006079
950
3006099
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.