Paul Wunderlich

432944

PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad Wunderlich, färglitografi, 63/100, bildmått ca 61x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Paul Wunderlich
Budhistorik (17 bud)
3006284
1 300
3006282
3006275
3006280
3006275

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.