Paul Wunderlich

432944

PAUL WUNDERLICH (Tyskland, född 1927): Komposition ur mapp Max Ernst, signerad Wunderlich, färglitografi, 63/100, bildmått ca 61x50 cm, oramad

Rum 9, Vagga 3

Paul Wunderlich
Budhistorik (17 bud)
3006284
1 300
3006282
3006275
3006280
3006275

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer