Vas Gouda 1900-tal

432938

VAS, glaserad keramik, Gouda,1900-talets första hälft, Holland, signerad sby Gzabelh, höjd ca 22 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Monter 6

Vas Gouda 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

3003571
3003357

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.