Bordslampa jugend

432937

BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, lampa med kvinnofigur på sockel i marmor, höjd 73 cm

Ej funktionstestad, ytslitage, sprickor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa jugend

Budhistorik (9 bud)
3006330
2 600
3005384
2 400
3005383
3000901
2999760

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.