Bordslampa jugend

432937

BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, lampa med kvinnofigur på sockel i marmor, höjd 73 cm

Ej funktionstestad, ytslitage, sprickor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa jugend

Budhistorik (9 bud)
3006330
2 600
3005384
2 400
3005383
3000901
2999760

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer