Soffa inköpt på Svenskt Tenn

432933

SOFFA, 1900-talets slut, inköpt på Svenskt Tenn, tresits, grått tyg, stålrörsben, sitthöjd ca 42 cm, längd 220, djup 83 cm

Klädseln med fläckar och smärre skador

Rum 2

Soffa inköpt på Svenskt Tenn

Budhistorik (1 bud)

3010364
2017-01-15 12:09:42

2017-01-16 kl 15:05
Slutpris SEK:
27 EUR, 29 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.