Byrå betsad

432931

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, brunbetsad, 6 lådor, höjd 89, 57x158 cm

Bruksslitage

Rum 1

Byrå betsad

Budhistorik (31 bud)
3006318
3006334
2 800
3006318
2 600
3006326
2 400
3006318

Slutpris SEK:
272 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.