Karmstol i rokoko

432930

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, lövträ, skuren dekor, klädsel i röd plysch, sitthöjd ca 43 cm

Lagningar, föärstärkningar

Rum 6

Karmstol i rokoko

Budhistorik (12 bud)
3006031
3 600
3006017
3 400
3006017
3 200
3005184
3005172
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.