Karmstol i rokoko

432930

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, lövträ, skuren dekor, klädsel i röd plysch, sitthöjd ca 43 cm

Lagningar, föärstärkningar

Rum 6

Karmstol i rokoko

Budhistorik (12 bud)
3006031
3 600
3006017
3 400
3006017
3 200
3005184
3005172
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer