Orientalisk kista

432927

KAMFERKISTA, 1900-tal, orientalisk, skuren dekor, invändigt stämplad Ying Lee Hong-Kong, höjd ca 56, 104x51 cm

Defekt lås, avslag

Rum 15

Orientalisk kista

Budhistorik (34 bud)
3005646
3 800
3005643
3 600
3005642
3 400
3005641
3 200
3005640

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 455 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.