Björn Forsman Tema

432926

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): utsikt, osignerad, olja på duk, 65x55 cm; oramad
HITORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (1 bud)

3028558
2017-01-25 12:25:52

2017-01-25 kl 12:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.