Björn Forsman Tema

432925

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): båtar på strand, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 57x70 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Geijersgatan 14, Göteborg

Björn Forsman Tema

Budhistorik (7 bud)
3022740
3025229
3022740
850
3025228
3022740
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.